VSK Tatran Kraslice

Vítejte na stránkách volejbalového klubu
VSK Tatran Kraslice

Minivolejbal ukončil sezonu 2018/29

Svým účinkováním v Krajské lize minivolejbalu ukončili minivolejbalisté VSK Tatranu Kraslice sezonu 2018/2019. Po prázdninách i v průběhu prázdnin již začne příprava na mistrovské soutěže ročníku 2019/2020. Sezona byla ukončena oddílovým turnajem v minivolejbalu, ale také v klasickém šestkovém volejbalu.
V průběhu prázdnin se 11 dětí z kraslického oddílu zúčastní Letního volejbalového kempu pořádaného VK ČEZ Karlovarsko v Karlových Varech. V posledním týdnu prázdnin se uskuteční Letní volejbalový kemp v Kraslicích do kterého se přihlásilo 20 dětí.

Výsledky oddílového turnaje:

Oranžový minivolejbal
Kraslice 2 – Kraslice 1   1 : 0  (10 : 6)
Pořadí:
1. Kraslice 2  (E.Chmelíková, J.Zandt)
2. Kraslice 1

Zelený minivolejbal
Finále: Kraslice 2 – Kraslice 4    0 : 1  (8 : 10)
o 3. a 4.místo:  Kraslice 1 – Kraslice 3   (8 : 10)
Pořadí:
1. Kraslice 4  (J.M.Hrubá, V.Zandtová)
2. Kraslice 2  (E.Dudašiu, T.Trohemčuková)
3. Kraslice 3  (A.Hlavsa, R.Vondrák)
4. Kraslice 1  (N.Peršínová, A.Kružíková)

Modrý minivolejbal
Kraslice 1 – Kraslice 2   1 : 0  (15 : 12)
Pořadí:
1. Kraslice 1   (T.Haller, J.Pokorný, M.Odehnal)
2. Kraslice 2   (J.M.Hrubá, V.Zandtová, T.Trohemčuková)

Šestkový volejbal
Dívky – Chlapci    0 : 2    (14 : 16, 12 : 15)
Pořadí:
1. Chlapci  (J.Pokorný, T.Haller, M.Odehnal, R.Vondrák, F.Gabriel, hráno v pěti hráčích)
2. Dívky   (L.Chouňová, E.Dudašiu, T.Trohemčuková, T.Šimečková, O.Melnyčenko hráno v pěti hráčích)

Volejbalový klub Kraslice děkuje za poskytnuté ceny pro turnaj DDM Kraslice, děkuje také Městu Kraslice za přidělený grant na sportovní činnost dětí a v neposlední řadě také firmě Pekařství u Václava – panu Václavu Cetlovi za sponzorsky poskytnuté koláče, které chutnali dětem i rodičům, kteří se přišli na turnaj podívat.
Vedení VSK Tatran Kraslice přeje příjemnou dovolenou rodičům, jejich dětem krásné prázdniny a budeme se těšit v září na zahájení tréninků pro novou sportovní sezónu.

Karel Vanke                                                                                       Lubomír Zach
předseda klubu                                                                                  trenér

Žádné nadcházející události.

Posledních 30 dnů: 21 | Posledních 7 dnů: 7 | Poslední den: 4