VSK Tatran Kraslice

Vítejte na stránkách volejbalového klubu
VSK Tatran Kraslice

Vánoční turnaj zakončil rok 2019

Po skončení krajských mistrovských soutěží v barevném minivolejbalu a šestkovém volejbalu mladších žáků uspořádal volejbalový klub „Vánoční volejbalový turnaj“. Jako každoročně jsou poslední dny stávajícího roku pro děti náročné v tom smyslu, že mají celou řadu školních a veřejných akcí kterých se zúčastňují. Vánoční turnaj, který volejbalový klub uspořádal měl slušnou účast a hrálo v něm 13 dužstev. Konečné výsledky byly následující:

Žlutý minivolejbal: Červený minivolejbal:

1. L.Trohemčuková + E.Chmelíková 1. A.Kružíková + N.Peršínová

2. L.Černý + J.Zandt 2. A.Dubšová + M.Žílová

3. A.Dupalová + A.Turoňová 3. K.Ksandrová + M.Vavříková

4. L.Staňková + M.Kružík 4. E.Dubšová + T.Vávrová

Modrý minivolejbal – dívky: Modrý minivolejbal – chlapci:

1. E.Dudašiu + T.Trohemčuková 1. J.Staněk + A.Hlavsa

2. V.Zandtová + M.J.Hrubá 2. J.Pokorný + T.Haller

3. M.Odehnal + M.Husár

Za podporu „Vánočního volejbalového turnaje“ děkuje VSK Tatran Kraslice – DDM Kraslice, který poskytl na turnaj účastnické diplomy a medaile.

Děti si však dlouho neodpočinou, již počátkem ledna začnou znovu trénovat a 11. a 12.ledna 2020 sehrají další kolo krajského barevného minivolejbalu v Sokolově a 26.ledna 2020 bude hráno další kolo krajského přeboru mladších žáků v šestkovém volejbalu.

Vedení volejbalového klubu zvláště děkuje dobrovolným trenérům M.Dudašiu a L.Marešovi, kteří provádějí nejen trenérskou činnost, ale také zabezpečují informace o činnosti klubu na sociálních sítích a spolupracují při organizaci turnajů smíšených družstev. Klub také děkuje všem rodičům, kteří pomáhají při dopravě dětí na soutěže a turnaje. Vedení klubu děkuje všem subjektům, které podpořili činnost minivolejbalu v roce 2019, byli to : Město Kraslice, Karlovarský kraj, DDM Kraslice, portál Sazka sport v okolí a za poskytnutí tréninkových hodin v tělocvičně děkuje T.J.Sokol Kraslice.

Volejbalový sportovní klub Tatran Kraslice přeje všem svým příznivcům, rodičům dětí a členům klubu v novém roce 2020 pevné zdraví, pohodu a mnoho pěkných sportovních zážitků při minivolejbale, šestkovém volejbale a turnajích ligy smíšených družstev.

Karel Vanke Lubomír Zach

předseda VSK Tatran Kraslice trenér volejbalu licence B