VSK Tatran Kraslice

Vítejte na stránkách volejbalového klubu
VSK Tatran Kraslice

Pokyny na Letní volejbalový kemp 22.-.26.8.2022

Při registraci na Letní volejbalový kemp dětí a mládeže - Kraslice 2022 nám děti budou odevzdávat 2 prohlášení.

V případě, že nemáte možnost si prohlášení vytisknout, je možné vyplnit nám jej při registraci.

Registrace dětí bude probíhat v pondělí 22.8.2022 od 9,oo hod.na volejbalových kurtech u sokolovny, Tyršova ul., Kraslice. V případě nepříznivého počasí v tělocvičně Tyršova 168 (sokolovna).

Děti mohou přijít ve sportovním oblečení, ve sportovní obuvi na ven (v případě nepříznivého počasí budeme sportovat v tělocvičně, proto by děti měli mít také obuv do tělocvičny).

Dále je třeba, aby dítě mělo svou láhev na pití (pitný režim poskytujeme) a svůj ručník. Pro případ chladného počasí bundu nebo mikinu.

Od pořadatele děti obdrží účastnická trička a kšiltovky proti slunci.

Prosíme, aby děti po celou dobu trvaní kempu měli u sebe kartičku pojištěnce nebo lepší je, když mají u sebe tuto kartičku okopírovanou.

Těšíme se na shledání v pondělí 22.8.2022.

Lubomír Zach - ved.trenér

Prohlášení: