VSK Tatran Kraslice

Vítejte na stránkách volejbalového klubu
VSK Tatran Kraslice

Příští zápas

Krajská kola minivolejbalu skončila, do republikových kol postupují dvě družstva

Poslední 7.kolo sezony 2018/2019 Karlovarské ligy minivolejbalu bylo sehráno v hale míčových sportů v Karlových Varech. Ani minivolejbalisté VSK Tatran Kraslice se v nich neztratili. Do celorepublikových kol postoupilo ze šestého místa družstvo zeleného minivolejbalu ve složení: Jakub Pokorný, Tobiáš Haller, Matěj Odehnal a Robin Vondrák. Z modrého minivolejbalu dívek se kvalifikovala z desátého místa děvčata ve složení: Tereza Siváková, Lea Chouňová a Tereza Trohemčuková. Republiková kola budou sehrána v první polovině měsíce června v Brně, Jindřichově Hradci a v Jablonci n.Nisou. V těchto městech budou také sehrána utkání mužů a žen Evropské volejbalové ligy.

Postup kraslických družstev minivolejbalu se zasloužili trenéři: Karel Vanke, Lubomír Zach, Michaela Dudašiu a Libor Mareš.

Lubomír Zach
trenér